Atrakcje

OKOLICZNE ATRAKCJE

CO ROBIĆ

Atrakcje, z których musisz skorzystać!

CO ZOBACZYĆ

Miejsca, których nie możesz ominąć!

GDZIE ZJEŚĆ

Smaki, których nie możesz przegapić!

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Ścieżka rowerowa "Nad Sławskim Jeziorem" jest idealnym miejscem aktywnego wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Turyści mogą korzystać z wytyczonych szlaków i podziwiać leśniczą przyrodę z perspektywy rowerów.

WIEŻA WIDOKOWA

Wieża Widokowa Joanna, zlokalizowana w najbliższej okolicy, oferuje niesamowite pejzaże. Drewniana konstrukcja mierzy 40 metrów, a z jej szczytu roztacza się panorama sławskich lasów i jezior, w szczególności widoczne jest Jezioro Sławskie.

JEZIORO SŁAWSKIE

Jezioro z krystalicznie czystą wodą to mekka dla żeglarzy oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie wypoczynek nad wodą. Dla bardziej aktywnych istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. Zadowoleni będą także amatorzy przyrody ze względu na bogactwo flory i fauny.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Wokół jeziora istnieje wiele ośrodków oferujących wypożyczenie sprzętu wodnego: począwszy od rowerków wodnych, przez kajaki, po łodzie i żaglówki.

WAKEPARK SŁAWA

Ośrodek jest idealnie dostosowany do uprawiania wakeboardingu. W pobliżu Plaży Miejskiej w Sławie zlokalizowany jest także tor do jazdy na nartach wodnych.

SZLAKI KAJAKOWE

Jeziora w Sławie połączone są ze sobą licznymi wodnymi kanałami. Dzięki temu możliwe jest uprawianie turystyki kajakowej. Zainteresowani mogą skorzystać z opracowanych tras lub zaplanować spływy według własnego uznania.

SZLAKI TURYSTYCZNE

Dla entuzjastów pieszych wędrówek okoliczne lasy oferują sieć szlaków turystycznych mierzących łącznie aż 109.8 km. Na tak rozległym obszarze, każdy znajdzie dla siebie zakątek.

STADNINA KONI

W niedalekim sąsiedztwie znajduje się atrakcja dla sympatyków jazdy konnej. Oferta skierowana jest zarówno dla tych mniej, jak i bardziej zaawansowanych. Zagrody dają możliwość jazdy rekreacyjnej także dla najmłodszych.

REGIONALNE SPECJALNOŚCI

Po aktywnościach fizycznych nie może zabraknąć chwili na wartościowy i smaczny posiłek. Teren przyjeziorny zachęca do próbowania regionalnych specjalności.

ZAINTERESOWANY? SPRAWDŹ NASZE DOSTĘPNE TERMINY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Celem weryfikacji dostępności i aktualnych cen proszę o kontakt lub zarezerwowanie za pośrednictwem portalu booking.

Telefon Kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 601-788-191. Jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze.

Email

Na bieżąco sprawdzamy naszą skrzynkę mailową. Możesz zatem wysłać maila na adres urlopnadjeziorem@gmail.com

Lokalizacja

Józefów ul. Modrzewiowa 7, woj. Lubuskie, 67- 416 Jeziorna

RODO